Comic-Con 2009: „Chuck”

ChuckKonferencja dotycząca serialu Chuck, była skromna, jednak pojawiła się na niej prawie cała główna obsada oraz obowiązkowo, twórcy.

Przed konwentem, najczęściej zdawane pytania, dotyczyły przyszłości Chucka jako super-szpiega z nadludzkimi zdolnościami. Zachary Levi, odtwórca głównej roli, powiedział, że moce Chucka, są błędem w systemie i żyją własnym życiem – Chuck posiada moce, ale nie będą w nim one na zawsze.

W trzecim sezonie zobaczymy jak Bartowski będzie uczył się używać swoich nowych zdolności. Między Chuckiem, a Sarą wydarzą się bardzo dramatyczne, ale w końcowym efekcie, dobre, chwile.

W kolejnej serii, agenci będą musieli sobie poradzić z tym, że Świetny zna sekret Chucka. Trójka szpiegów wciągnie go w swoje operacje, mimo sprzeciwu doktora.

Główną atrakcją panelu był występ zespołu Jeffster. Piosenka  „Fat-Bottomed Girls” w wykonaniu Jeffa i Lestera wywołała ogromne poruszenie na sali.

Josh Schwartz podziękował, za ogromną pomoc w zdobyciu trzeciego sezonu, krytykom, bloggerom oraz widzom. „Mamy najlepszych fanów na świecie (…)” – powiedział Levi.