„Tree Inches” – nowy serial o superbohaterach

Po zakończonych „The 4400” i „Heroes” oraz nadchodzących „No Ordinary Family” i „Alphas” zapowiedzianą kolejną produkcję traktująca o ludziach z posiadających niezwykłe umiejętności. Mowa o „Tree Inches”, nowej produkcji Syfy. Głównego bohatera gra Noah Reid. Walter na skutek porażenia prądem zyskał zdolność przesuwania przedmiotów o tytułowe trzy cale. Wraz z innymi ludźmi posiadającymi supermoce postanawiają nieść pomoc potrzebującym.

W pozostałych rolach wystąpią James Marsters („Smallville”, „Caprica”, „Buffy the Vampire Slayer”), Andrea Martin („My Big Fat Greek Wedding”), Stephanie Jacobsen („Melrose Place”, „Battlestar Galactica: Razor”), Antony Del Rio („The Super Hero Squad Show”), Naoko Mori („Torchwood”), Kyle Schmid („Blood Ties”) i Brandon Jay McLaren („Harper’s Island”). W 90 minutowym pilocie gościnnie pojawi się również Alona Tal(„Supernatural”), Craig Eldridge („Covert Affairs”) i Julian Richings („Supernatural”). Produkcja serialu rozpocznie się 30 sierpnia w Toronto.

Więcej informacji w rozwinięciu…

James Marsters zagra Troya Hamiltona, byłego agenta rządowego, a obecnie członka grupy ludzi z mocami walczącymi z przestępczością. Bierze on pod opiekę Waltera.

Andrea Martin zagra Belinde Speckman, matkę Waltera, która zrobi wszystko by chronić swojego syna.

Stephanie Jacobsen to przyszła Watts, piękna superbohaterka potrafiąca manipulować emocjami osób do których się zbliży.

Antony Del Rio zagra postać nazywaną The Human Smell. Jest to odważny i często irytujący nastolatek, który potrafi emitować poprzez swoje pory rozbrajający gaz.

Naoko Mori wcieli się w Annike. Potrafi ona skopiować i emitować każdy dźwięk, który usłyszy.

Brandon grany przez Kyle’a Schmida to lider grupy, który nie posiada mocy. Jest to zupełne przeciwieństwo Waltera i postrzega większość członków grupy jako dziwaków.

Nie brzmi to może jakoś szczególnie interesująco, ale ma być zabawnie, pełno akcji i inteligentnie. Ja jednak wolałbym zobaczyć serialową wersję przygód X-Men.