ABC:

„Dancing with the Stars” 18,7 mln(3.7)

„Dancing with the Stars” 20,4 mln(4.3)

„Castle” 12,6 mln(3.2) +20%

Kolejny bardzo dobry wynik „Castle”. Serial zyskuje widzów co cieszy. Tylko pytanie jak będzie sobie radził bez prowadzenia „Tańca z gwiazdami”.

CBS:

„How I Met Your Mother” 8,4 mln(3.2) -3%

„Rules of Engagement” 8,3 mln(2.9)

„Two and Half Men” 13,7 mln(4.3) -2%

„Mike and Molly” 10,9 mln(3.6) +3%

„Hawaii Five-0” 10,4 mln(2.9) -3%

Komedie stacji bardzo słabo. Tylko jedna pozycja z niewielkim wzrostem. „HIMYM” z najniższym wynikiem sezonu mimo wysokiego poziomu odcinka. „T&HM” z najgorszym wynikiem jesieni. „H50” z kolejnym spadkiem. Dobrze, że serial dostał już zamówienie na pełny sezon.

FOX:

„House”(p) 4 mln(1.4)

„Lie to Me” 4,4 mln(1.6) -21%

Kolejny słaby wynik „LtM”. Jeśli tak dalej pójdzie powtórzy się sytuacja z poprzedniego sezonu – dróga połowa serii zostanie przesunięta na lato.

NBC:

„Chuck” 5,5 mln(1.9)

„The Event” 5,9 mln(2.0) -9%

„Chase” 4,9 mln(1.3) -19%

Wszystkie seriale stacji dostały już pełny sezon więc nie muszą się martwić o swoją przyszłość. Szkoda tylko, że osiągają tak słabe wyniki. Cieszy, że „Chuck”utrzymuję widzów. „The Event” zaliczył spadek bo kilku tygodniach stabilizacji natomiast „Chase” katastrofalnie. NBC się pospieszyło dając mu pełny sezon.

The CW:

„90210” 2,1 mln(1.0)

„Gossip Girl” 1,9 mln(1.0)

Po tygodniu przerwy dobry rezultat seriali The CW. „90210” z najlepszym rezultatem sezonu w kluczowym przedziale wiekowym – 1.9 natomiast „GG” podobnie jak ostatnio 2.2.

UWAGA – procentowe zmiany odnoszą się do ratingu 18-49 podanego w nawiasach, a (p) oznacza emisję powtórkową

UWAGA – procentowe zmiany odnoszą się do ratingu 18-49 podanego w nawiasach