NBC zamawia kolejne odcinki!

Stacja NBC anulowała już jeden serial w tym sezonie. Teraz dla odmiany postanowiła zamówić dodatkowe odcinki dla swoich produkcji. I to dla aż pięciu!

 

Mimo fenomenalnego startu „The Event” traciło widzów z odcinka na odcinek. Nie zraziło to jednak stacji i pierwszy sezon będzie liczył 22 odcinki. Jest to dobra wiadomość bo oznacza to, że historia nie zostanie w połowie przerwana. Może to przyciągnąć do telewizorów nowych widzów, którzy z obawy przed wcześniejszym zakończeniem omijali ten serial(patrz przypadek „FlashForward”).

 

Pełny sezon dla „Outsourced” nie jest zaskoczeniem. Szczególnie po tym jak FOX zrobił wcześniej to samo z „Raising Hope”. Serial NBC ma stabilna oglądalność przekraczającą 5 mln. Jeśli tak dalej pójdzie to w przyszłym roku może zastąpić „Community” w czwartek.

 

Również „Law & Order: Los Angeles” dostało wczoraj zamówienie na pełny sezon. Jest to o tyle dziwne bo jak na razie zostały wymiotowane jedynie trzy odcinki, a każdy z nich miał wynik gorszy od poprzedniego. Widać stacja wciąż pokłada wiarę w markę „Law & Order”.

 

Nie małym zaskoczeniem była informacja, że również i „Chase” dostanie 22 odcinki. Jest to jeden z gorszych seriali stacji pod względem oglądalności więc zapewne ten sezon będzie ostatnim.

 

Również producenci „Undercovers” dostali zamówienie od NBC. Nie są to jeszcze nowe odcinki, a scenariusze do czterech kolejnych epizodów. Ciężko powiedzieć czy zobaczymy więcej odcinków. Patrząc na „Chase” wszystko jest możliwe.

 

Patrząc na poniższe zamówienie pełny sezon dla „Chucka” nie może zaskakiwać. Serial ma grono fanów którzy z roku na rok organizują kampanie ratowania serialu. W tym roku się obejdzie. Przynajmniej do maja. Pełny sezon będzie składał się aż z 24 epizodów, a nie jak wspominał wcześniej Ausiello z 22. Ma to pewnie coś wspólnego z tym, że początkowo mówiło się, że „Undercovers” miało dostać 6 nowych skryptów, a skończyło się na 4.