Castingi: Switched At Birth, MF, OTH, Fringe, Terra Nova, TVD, Castle, GA, Bones

Poszerza się obsada nowego serialu ABC Family „Switched At Birth”, który opowiada o dwóch dziewczynach, które zostają zamienione po narodzinach. Matki głównych bohaterek zagrają Lea Thompson(„Powrót do przyszłości”) i Constance Marie(„American Family”). W serialu pojawią się również Katie Lecrerc, DW Moffet(„Friday Night Lights”), Vanessa Marano(„Scoundrels”) i Lucas Grabeel(gościnnie w „’Til Death”).

 

James Marsden czyli Glenn Foy z „Ally McBeal” i Cyclops z filmów „X-Men” pojawi się gościnnie w jednym z odcinków „Modern Family” gdzie zagra seksownego sąsiada Cama i Mitchella. Jest szansa, że aktor pojawi się w więcej niż jednym odcinku.

 

Muzyk Kid Cudi pojawi się gościnnie w jednym z odcinków(emisja 30 listopada) „One Tree Hill” gdzie wykona utwór Erase Me. Nie jest to pierwsze spotkanie Kida z serialami. W tym roku można go było oglądać w „How to Make It in America” od HBO.

 

Wbrew wcześniejszym wiadomością Leonard Nimoy nie powróci do „Fringe”. Szkoda bo postać Williama Bella to jedna z najciekawszych tego serialu.

 

Obsada serialu „Terra Nova” jest już w komplecie. Do wcześniej wybranych aktorów dołączyli: Landon Liboiron, Naomi Scott i Alana Mansour zagrają dzieci głównych bohaterów natomiast Christine Adams(skasowane „The Whole Truth”) zagra Mirę zaprawioną w bojach mieszkankę kolonii.

 

W najbliższych odcinkach „The Vampire Diaries” pojawi się dwóch nowych bohaterów – Trevor i Elijah, którzy będą powiązani z przeszłością Katherinę. Zagrają ich Trent Ford („The West Wing”) i Daniel Gillies („True Blood”).

 

Coraz głośniej robi się o serialu „Castle”, który w poniedziałkowe noce przyciąga coraz więcej widzów do telewizorów. Na przestrzeni ostatniego tygodnia dowiedzieliśmy się o trzech nowych aktorach, którzy w nim wystąpią. Rick Hearts znany z hitowego serialu „Moda na sukces” zagra Elliota w przyszłotygodniowym odcinku. Zagra męża zamordowanej kobiety. Gwiazda „That ’70s Show” Laura Prepon zagra Natalie Gray, aktorkę która ma zagrać Nikki Heat, postać z książek Ricka wzorowaną na Kate Beckett którą portretuję Stana Katic. Aktorka pojawi się w odcinku, którego emisję zaplanowano na 3 stycznia. Również w styczniowym odcinku pojawi się znany z „Brothers & Sisters” Gilles Marini. Zagra on podejrzanego o morderstwo magika.

 

W kilku odcinkach „Grey’s Anatomy” pojawi się Scott Foley. Zagra pacjent, który staję się obiektem uczuć postaci granej przez Kim Raver. Foley występował wcześniej w „The Unit” i „The Felicity”.

 

Na początku przyszłego roku w „Bones” pojawi się nowy czarny charakter określany jako „zły Booth”. Arnold Vosloo ma zagrać snajpera, który jest odpowiedzialny za śmierć jednej z postaci powracających. Vosloo ma już doświadczenie w tego typu rolach – zagrał terrorystę w „24” i Imhotepa w dwóch pierwszych częściach „Mumii”. Aktor zagra w przynajmniej trzech odcinkach.