Castingi – Modern Family, Off the Map, OTH, L&O:CI, Breakout Kings, Bones, B&S, The Whole Truth, The Defenders, SNL, Pretty Little Liars, TVD, GA, Against the Wall

Jak co piątek zapraszam do zapoznania się z listą castingów z zeszłego tygodnia. Znalazło się w niej kilka interesujących zapowiedzi, ale niestety większość nie robi wrażenia.

 

W „Modern Family”pojawi się gościnnie Danny Trejo, który zagra przerażającego woźnego ze szkoły z którym będzie musiała zmierzyć się Claire. Trejo ostatnio zagrał w filmach „Predators” i „Machete” oraz w dwóch odcinkach ”Breaking Bad”.

 

Ed Begley Jr. zagra gościnnie w nowym serialu Shondy Rhimes „Off the Map”. Aktor, który zagrał w kilku epizodach „Arrested Development” i „Six Fet Under” wcieli się w dentystę Hanka.

 

Według E! Online Chad Michael Murray i Hilarie Burton powrócą do „One Tree Hill”. Początkowo miało do tego dojść w trzynastym odcinku, ale w związku z zamówieniem dodatkowych scenariuszy opóźniono ich powrót. Na pewno będzie to miły gest dla fanów na zakończenie serialu. Jeśli do niego dojdzie.

 

Nie tylko Vincent D’Onofrio powróci w 10 sezonie „Law & Order: Criminal Intent”. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że będzie mu towarzyszyć Kathryn Erbe, która grała przez osiem pierwszy sezonów Alexandre Eames. Osiem odcinków finałowego sezonu zadebiutuję w marcu przyszłego roku.

 

Robert Knepper pojawi się w nowym serialu Matta Olmsteada „Breakout Kings”, który opowiada o szeryfach US Marshal, którzy współpracując z skazańcami łapią uciekinierów z więzienia. W tym castingu nie byłoby nic nadzwyczajnego gdyby nie to, ze Knepper miałby wcieli się w dobrze znanego z „Prison Break” T-Baga! Żeby do tego doszło potrzebna jest już tylko zgoda aktora.

 

Hart Hanson na swoim twitterze napisał, że w ósmym odcinku szóstego sezonu „Bones” pojawi się Enrico Colantoni. Aktor grał jedne z głównych ról w „Flashpoint” i „Veronica Mars”.

 

Ryan Devlin zagra ponownie w serialu ABC. Po „Cougar Twon” i „Grey’s Anatomy” przyszedł czas na „Brothers & Sisters”. Aktor wystąpi w przynajmniej czterech odcinkach, a jego postać będzie miała związek z Kitty. Jednak większe wrażenie robi zaangażowanie do serialu Richarda Chaberlaina, który pojawi się w kilku odcinkach. Zagra postać z przeszłości Saula.

 

Mimo że „The Whole Truth” jest pewniakiem do anulowania to i tak znowu piszę o castingu do tego serialu. Tym razem mowa o gwieździe „Lost” Haroldzie Perrineau. Zagra on w jednym odcinku, a jego postać to medium które pomaga rozwiązywać policji sprawy kryminalne, a w jednej z nich staje się głównym podejrzanym.

 

Magik z Las Vegas – Penn Jillette pojawi się gościnnie w „The Defenders” gdzie zagra właściciela sklepu dla magików i oczywiście zostanie wmieszany w główną sprawę odcinka. Epizod z jego udziałem zostanie wyemitowany 11 listopada. Jilette wystąpił wcześniej gościnnie m.in. w „Numb3rs ”, „ Sabrina, the Teenage Witch” i „Babylon 5”.

 

Joe Allard poinformował na swoim twitterze, że zagra w „Supernatural” elfa. Na razie brak szczegółów o jego występie.

 

Pretty Little Liars” wzbogaciło się o dwójkę aktorów, którzy pojawią się już w styczniowych odcinkach. Pierwszym z nich jest Tyler Blackburn, który zagra Caleba i będzie miał wielki wpływ na każdą postać. Lindsey Shaw zagra w dwóch odcinkach Paige McCullers, która jest w drużynie pływackiej z Emily Fields. Aktorka ostatnio grała jedną z głównych ról w skasowanym „10 Things I Hate About You”

 

Lauren Cohan czyli Bella z trzeciego sezonu „Supernatural” zagra ponownie w serialu The CW. W „The Vampire Diaries” aktorka wcieli się w Rose – ok. 500 letnią wampirzyce, która jest pozbawiona ludzkich emocji. Jej postać będzie związana z Kathariną.

 

Jessica Capshaw, która gra Arizonę Robbins w „Grey’s Anatomy” opuści kilka odcinków z powodu urlopu macierzyńskiego. Najprawdopodobniej będą to dwa epizody.

 

Kolejna aktorka trafiła do pilota stacji Lifetime „Against the Wall”. Tym razem jest to znana z „Boston Public” Kathy Baker. Aktorka zagra matkę głównej bohaterki, która kocha swoje dzieci, Boga i męża. Dokładnie w tej kolejności.