Castingi: Chaos, Glee, Hot in Cleveland, Luck, TVD, P&R, Shit, The Cape, Necessary Roughness, Outnumbered

Kurtwood Smith zastąpił Stephena Rea w nowym serialu CBS, który będzie emitowany w midseason. Znany z „Worst Week” i „24” aktor w „Chaos” wcieli się w szefa głównego bohatera (Freddy Rodriguez), który szpieguje członków swojej drużyny.

 

Susan Boyle pojawi się gościnnie w „Glee”. Nie wiadomo jeszcze kogo zagra, ale wiadomo kiedy się pojawi – w odcinku świątecznym. A już za dwa tygodnie w odcinku hitu FOX wystąpi Gweneth Paltrow.

 

W drugim sezonie „Hot in Cleveland” (premiera w styczniu) pojawi się Mary Tyler Moore. Nie wiadomo jeszcze kogo zagra aktorka ale podobno ma mieć związek z postacią Betty White. Obydwie aktorki spotkały się już wcześniej na planie „The Mary Tyler Moore Show” ponad 30 lat temu.

 

Joan Allen dołączyła do Dustina Hoffmana w nowym seriale HBO pt. „Luck”, który opowiada o świecie wyścigów konnych. Allen zagra kobieta, która zatrudnia więźniów do pracy nad końmi wyścigowymi. Aktorkę można kojarzyć m.in. z dwóch części przygód Jasona Bourne’a.

 

W grudniu do Mistic Falls zawita Michaela McManus, która przez jakiś czas występowała w „Law & Order: SVU”. Aktorka w „The Vampire Diaries” wcieli się w znajomą Masona, która przybywa do miasteczka w poszukiwaniu informacji o nim. Jej postać pojawi się w więcej niż jednym odcinku.

 

Parker Posey pojawi się w przyszłym sezonie „Parks & Recreation”. Zagra ona dawną rywalkę Leslie Knope. Aktorka zagrała w „The Return of Jezebel James” i kilku odcinkach „Boston Legal”.

 

Cybill Shepherd, która pojawi się w najbliższym odcinku „No Ordinary Family” zagra również w „Shit My Dad Says”. Wcieli się ona w trenera życiowego.

 

Premiera „The Cape” coraz bliżej więc pojawiły się kolejne informacje castingowe. Mena Suvari zagra dziewczynę imieniu Dice, Thomas Kretschmann odegra ważną rolę w nadchodzących odcinkach, a Elliot Gould dołączył do obsady jako postać powracająca.

 

Craig Bierko to kolejny aktor, który zagra w „Necessary Roughness”. Zagra on męża głównej bohaterki granej przez Callie Thorne. Bierko grał ostatnio w skasowanym „My Generation”, a wcześniej w m.in. „Boston Legal”.

 

Ana Ortiz zagra w nowym projekcje stacji FOX – pilocie komedii o tytule „Outnumbered”. Aktorka zagra matkę trojga dzieci.