Castingi: Against the Wall, Necessary Roughness, CT, Udercovers, H50, NCISI: LA

Trójka nowych aktorów dostała angaż w nowym serialu Lifetime o tytyule „Against the Wall”. Marisa Ramirez zagra nową partnerkę głównej bohaterki Abby Kowalski, Brandon Quinn zostanie młodszym bratem Abby, a Chris Johnson jej najlepszym przyjacielem i zarazem adwokatem.

 

Mehcad Brooks czyli Jajo z drugiego sezonu „True Blood” dołączył do obsady „Necessary Roughness”. Aktor zagra pacjenta głównej bohaterki.

 

Zach Braff znany głównie z roli JD w „Scrubs” pojawi się gościnnie w „Cougar Town”. Jego występ będzie niewielki ponieważ zagra siebie samego w postaci aplikacji na iPhona, która będzie udzielać kulinarnych porad Laurie. Zarówno za „Scrubs” jak i „Cougar Town” odpowiada ten sam producent – Bill Lawrence. Zapowiedział on, że w jego nowej produkcji będą pojawiać się gwiazdy starego serialu.

 

Do obsady „Udercovers” dołączył Alan Dale. Zagra on Jamesa Kelvina, który jest szefem Shawa i człowiekiem odpowiedzialnym za powrót Bloomów do CIA. Aktor pierwszy raz pojawi się w 11 odcinku, ale już w 8 będzie można usłyszeć jego głos. Dale zagrał m.in. w „Lost”, „Ugly Betty”, „The O.C.” i „Bur Notice”.

 

Kelly Hu, która pojawiła się w ostatnim odcinku „Hawaii Five-0” jeszcze raz zagości na Hawajach w dziewiątym odcinku. Hu w zeszłym serialowym sezonie pojawiła się w kilku odcinkach „The Vampire Diaries”. Z innych newsów dotyczących serialu – powróci Wo Fat znany z pierwowzoru jako główny przeciwnik. Zagra go Mark Dacascos i można się spodziewać, że pojawi się więcej niż raz.

 

Renée Felice Smith, która od tego sezonu pojawia się gościnnie w „NCIS: Los Angeles” dołączyła do głównej obsady. Znaczy to, że na ekranie będzie więcej jej postaci.