Gra na podstawie „Mad Men”?

Mad MenCo raz częściej spotykamy gry oparte na popularnych serialach telewizyjnych. Lost: Via Domus powtała na fali popularności Zagubionych. Aktualnie studio Ubisoft pracuje nad grą Grey’s Anatomy: The Video Game. Również stacja Showtime związała się z firmą Marc’a Ecko, która tworzy dla SHO grę na podstawie Dexter’a.

Możliwe, że niedługo zobaczymy Don’a Drapera w grze Mad Men. Studio Lionsgate (producent serialu) zarezerwowało dla siebie znak towarowy gry Mad Men. Oczywiście rezerwacja znaku towarowego nie jest równoznaczna z pracami nad grą. Studio, po prostu chce się upewnić, że nie nikt inny nie stworzy gry na podstawie produkcji stacji AMC.

Z drugiej strony Mad Men jest doskonałym materiałem na grę wideo. Produkcja charakteryzuje się świetnymi dialogami, wyrazistymi postaciami, świetną narracją oraz wieloma zwrotami akcji.

W tym roku odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne kroki studia Lionsgate, bo możliwe, że szykuje się kolejna produkcja pokroju Mafii i Ojca Chrzestnego.

Źródło:softpedia.com