Premierowe odcinki „Rockville, CA” i „The Tudors” w sieci

W rozwinięciu newsa możecie obejrzeć wszystkie 4 odcinki Rockville, CA oraz pierwszy odcinek, trzeciego sezonu The Tudors.

Rockville, CA jest nowym projektem Josha Schwartz’a – twórcy takich hitów jak The O.C., Chuck oraz Gossip Girl. Serial od początku był tworzony z myślą o emisji w internecie. Jedyną stroną, na której można ową produkcję zobaczyć jest TheWB.com.

Serial opowiada o fikcyjnym Klubie Rockville, który znajduje się gdzieś w Los Angeles. Akcja produkcji skupia się na grupie znajomych, którzy przychodzą do klubu aby posłuchać swojej ulubionej muzyki. Podczas koncertów przyjaciele rozmawiają o swoich życiach i miłosnych zawodach. W każdym odcinku serialu przedstawiany jest inny, realnie istniejący zespół rockowy lub grający muzykę indie.

Pierwsze cztery odcinki z zespołami: Nico Stai, The Kooks, The Broken West oraz The Duke Spirit będą dostępne już dziś na TheWB.com.

Strona jest dostępna niestety dla internautów ze Stanów, jednak te zabezpieczenie można obejść przez bramki proxy lub serwery VPN. W najbliższym czasie odcinki powinny pojawić się również na innych serwisach.

Od kilku dni dostępny jest również w sieci premierowy odcinek, trzeciego sezonu The Tudors. Epizod można obejrzeć pod warunkiem, że mieszka się w Stanach oraz ma dostęp do konta VIP w serwisie stacji Showtime.

Premiera 3 sezonu w telewizji, odbędzie się dopiero 5 kwietnia.