Pierwsze szczegóły drugiego sezonu „True Blood”

True BloodPojawiły się pierwsze informacje dotyczące drugiego sezonu serialu True Blood. Wiadomo, że pierwszy odcinek będzie nosił nazwę „Nothing But The Blood”. Poszukiwani są również aktorzy do następujących ról:

Sarah Newlin, ponad 20 lat, ładna i pogodna, żona pastora Bractwa Słońca – Steve’a Newlin’a. Sarah jest przedstawicielem nowego ewangelickiego ruchu, nienawidzi wampirów, głęboko wierzy w swoje przeznaczenie, swoje małżeństwo, państwo i kościół. Bardzo kobieca, ale twardo stąpająca po ziemi. Lubi odczuwać przyjemność, twierdzi, że to dar od Boga. Bez nagości, ale możliwe, że się pojawi. Stała rola w serialu.

Daphne, około 30 lat, seksowna, twardo stąpająca po ziemi, prawdziwa dziewczyna ze wsi; słaba z niej kelnerka, ale Sam Merlotte się tym nie przejmuje, szczególnie gdy poznaje ją bliżej… Roztropna, zabawna, na pewno nie stuknięta. Nagość występuje w tej roli. Gościne występy w odcinkach 1-6.

Luke, wielki, przystojny; typ niedźwiedzia; około 25 lat. Całą energię, którą Jason przeznaczył na uganianie się za dziewczynami, Luke wykorzystał w służbie kościoła. Lubi rywalizację. Południowiec, teksańczyk. Bez scen rozbieranych. Gościnnie występy w odcinkach 2-7.

Aktualizacja [03.12.2008]: Wiadomo już, że pierwszy sezon serialu pojawi się na DVD 12 maja 2009 roku. Zestaw będzie zawierał 5 płyt, jego cena to 59,99$.

Źródło:SpoilerTV