„Chuck” otrzymał pełny sezon

chuck_150.jpgStacja NBC zakupiła 9 dodatkowych epizodów, szpiegowskiej komedii, twórcy The OC i Gossip Girl Josha Schwartz’a. Tym samym drugi sezon będzie miał aż 22 odcinki!

NBC złożyło swoją ofertę po obejrzeniu sześciu pierwszych epizodów drugiego sezonu Chuck’a . Można więc wnioskować, że kolejna seria będzie jeszcze lepsza od pierwszego sezonu serialu.

"Nie możemy wyjść z podziwu pracy, którą wykonuje Josh oraz jego ekipa w Chuck’u", powiedział Teri Weinberg, dyrektor programowy w NBC. "Ten serial zrobił naprawdę duże postępy w stosunku do poprzedniego sezonu. Zasługuje na taką liczbę odcinków, która pozwoli producentom rozwinąć koncepcję komedii szpiegowskiej."

Jak zauważa serwis TV Week, bardzo często nowe seriale, które są produkowane w firmach, które nie należą do danej stacji telewizyjnej, otrzymują zamówienie 13 odcinków. Jeśli serial zyska odpowiednią popularność, uzyskuje on pełny sezon i 22 odcinki.

Najbardziej zaskakujące w decyzji NBC jest to, że stacja nie posiada żadnych aktualnych raportów oglądalności. Ostatnim razem Chuck był emitowany w styczniu tego roku.

Chuck powróci już 29 września (30 września dla czasu polskiego). W poniedziałkowym paśmie serialowym będzie rywalizował z drugą produkcją Josha Schwartz’a – Gossip Girl. Zapowiada się zacięta walka!

Źródło: TV Week