Comic-Con 2008: „Dexter”

Comic-Con 2008Wczoraj odbyły się konferencje takich seriali jak: Dexter oraz Knight Rider. Co na temat trzeciego sezonu Dextera, mówili jego twórcy?

Stacja Showtime pokazała trailer zapowiadający trzecią serię serialu. Krótki film zawierał scenę, w której główny bohater zabija kogoś, kto na to nie zasługuje. Dexter tym samym łamie kodeks Harry’ego.

W trailerze można było zobaczyć również Miguela Prado (Jimmy Smits), który w kolejnym sezonie stanie się "przyjacielem" Dextera.

Motywem przewodnim 3 serii będą: "Wartości rodzinne oraz ewolucja Dextera jako człowieka".

Więcej szczegółów na temat kolejnego sezonu serialu w dalszej części news’a.

Agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine) nie wystąpi w kolejnej serii.

Deb rozpocznie nową znajomość, ale "nie taką, jakiej oczekujecie" – powiedział Clyde Phillips, jeden z producentów i scenarzystów serialu.

Phillips wspomniał również o komiksie, który ma być uzupełnieniem serialu. Szczegóły dotyczące wydania książki zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Clyde, zapytany o przyszłość dzieci Rity, Cody’ego i Astor, w serialu, powiedział, że ich rola będzie znacząco mniejsza niż to ma miejsce w książce.

Michael C. Hall zapytany o możliwość występu w serialu stacji CBS CSI: Miami, powiedział, że było by zabawnie gdyby Dexter pomógł rozwiązać sprawę jakiegoś morderstwa.

Hall wyznał, że jego ulubioną ofiarą jest Little Chino, ponieważ był strasznie duży i przyniósł wielką satysfakcję.

Marc Ecko (twórca serii ubrań, a ostatnio również producent gier na konsole i PC-ty) wspomniał o grze na iPhone’a o raz iPod’a Touch, która miałaby wykorzystywać SMS’y, gesty oraz rozmowy telefoniczne. Dexter na produkt Apple’a byłby grą podzieloną na odcinki.

W trzecim sezonie nastąpi "wielkie szokujące odkrycie". Nie zdradzono żadnych szczegółów tego wydarzenia.

Dexter na Comic-Con 2008 w San Diego Dexter na Comic-Con 2008 w San Diego

Przepraszamy za jakość zdjęć, niestety inne nie są dostępne.