Californication z Davidem Duchownym w HBO

HBO zaprasza na nowy serial komediowy "Californication" z Davidem Duchownym. W trzy miesiące po amerykańskiej premierze serial debiutuje na antenie HBO. To historia pisarza nihilisty i seksoholika, który ma obsesję na punkcie szczerości. Premiery kolejnych odcinków będzie można oglądać od 6 listopada w każdy wtorek o godz. 20:10 w HBO.

Hank Moody (David Duchovny) jest pisarzem. Jego książka Bóg nienawidzi nas wszystkich odniosła ogromny sukces, jednak już od dłuższego czasu Hank nic więcej nie wydał. Jedną z przyczyn twórczego impasu może być rozstanie się z narzeczoną Karen (Natascha McElhone). Ich 12-letnia córka Becca (Madeleine Martin) jest w trudnym wieku dojrzewania i właśnie teraz wymaga szczególnej uwagi. Karen i Hank są w stałym kontakcie, by ich rozstanie jak najmniej wpłynęło na ich córkę. Nie jest to jednak takie proste. Hank jest uzależniony od narkotyków i seksu, nieustannie w jego życiu pojawiają się nowe kobiety. Jednocześnie chciałby odzyskać Karen, która właśnie przygotowuje się do ślubu z innym. Okazuje się, że jedną z kochanek Hanka była 16-letnia Mia (Madeline Zima), córka mężczyzny, za którego zamierza wyjść Karen.

Magazyn The Rolling Stone nazwał "Californication" ‚najbardziej niepoprawnym programem, jaki można było oglądać bez używania karty kredytowej […], jedyną komedią dla dorosłych, która faktycznie jest dla dorosłych.’

"Californication" to 12-odcinkowy serial wyprodukowany przez stację Showtime. Premierowe odcinki serialu będzie można oglądać w każdy wtorek o godz. 20:10 w HBO. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 6 listopada o godz. 20:10 w HBO.

Ze swojej strony mogę dodać, że serial naprawdę jest wart obejrzenia. Tyle czarnego humoru nie ma nigdzie indziej!

Źródło: filmweb.pl