Dexter, Californication i Medium w Polsce!

Tak, tak to nie jakaś ściema. Dexter, Californication oraz Medium dzięki platformie cyfrowej n trafią do polskich domów!

Teraz możecie oglądać największe serialowe przeboje prosto ze Stanów Zjednoczonych! Od października ruszyła nowa kolekcja VOD – nScreen. Udostępniamy w niej seriale, których nie pokazywała jeszcze żadna polska telewizja, a które szturmem zdobyły krytyków i publiczność amerykańską. Są to: Dexter, Californication i Medium.

Jeśli masz n to ciesz się!

PS Szczególnie polecam wszystkim seriale Dexter i Californication 🙂

Dexter
Tytułowy bohater Dexter to ekspert ds. medycyny sądowej współpracujący z wydziałem zabójstw policji miejskiej w Miami. W ciągu dnia zawodowo angażuje się w wyjaśnianie najbardziej ohydnych i odrażających przestępstw w Miami. W nocy Dexter zamienia się w zabójcę, który w bardzo wymyślny sposób pozbawia życia morderców stojących ponad prawem. "Serial z założenia jest prowokacyjny i mam nadzieję, że zmusi widzów, aby wnikliwie przeanalizowali swoje zachowanie, kiedy przyglądają się poczynaniom Dextera" – mówi Sara Colleton, współproducentka serialu.

Californication

Wielki powrót gwiazdy "Z Archiwum X" Davida Duchowny’ego tym razem w podwójnej roli – producenta i odtwórcy głównej roli. Serial miał swoją premierę w USA w sierpniu tego roku, spotkał się z bardzo życzliwym przyjęciem widzów i krytyki i już dziś wiadomo, że nakręcona zostanie druga seria. Californication przedstawia perypetie pisarza Hanka, który po oszałamiającym sukcesie przeprowadza się z Nowego Jorku do Los Angeles. Niestety, ta przeprowadzka stanowi początek kłopotów Hanka. Twórczy kryzys, odejście ukochanej, problemy z dorastającą córką Hank próbuje leczyć używkami – poczynając od alkoholu, a kończąc na … kobietach.

Medium
Fascynujący serial zainspirowany prawdziwą historią medium Allison Dubois. Główna bohaterka, grana przez Patricię Arquette to matka trójki dzieci, przejawiająca niezwykły dar – zdolność przewidywania wydarzeń i komunikowania się ze zmarłymi. Mimo, ze Allison ma bardzo kochającego i wspierającego męża, para przeżywa kryzys, próbując odnaleźć równowagę między życiem rodzinnym a niezwykłymi zdolnościami Allison. Paranormalne umiejętności bohaterki wykorzystuje prokurator okręgowy do rozwiązywania spraw kryminalnych.