„One Tree Hill” – 7 sezon bez Lucasa i Peyton?

one_tree_hill_100Powołując się na swoich sprawdzonych informatorów portal onetreehillfans.com zamieścił informację mówiącą o tym, że Chad Michael Murray (Lucas Scott) nie zdecydował się na odnowienie swojego kontraktu, który miałby objąć 7 sezon serialu. Dodatkowo kontraktu nie odnowiła również Hilarie Burton (Peyton Sawyer). Oboje tłymaczyli swoje decyzje powodami osobistymi oraz rozwojem kariery. Jakkolwiek ani aktorzy, ani producenci serialu nie wydali jeszcze oficjalnych oświadczeń dotyczących tej kwestji.

Informacja ta zaskakuje szczególnie z punktu widzenia podjęcia przez stację CW decyzji o przedłużenie emisji serialu o kolejny sezon, bo czy można wyobrazić sobie One Tree Hill bez Lucasa i Peyton?

Źródło:onetreehillfans.com

Portal donosi również o tym, że producenci serialu zapewe spróbują  zdenentować te doniesienia tak jak robili to już wcześciej. Jednakże źródło tych informacji jest tak rzetelne iż autorzy newsa wierzą mu w 100% Fanom serialu pozostaje wierzyć, że dopóki stacja jak i aktorzy nie wydadzą w tej sprawie oficjalnych oświadczeń jest szansa aby oboje wystąpili w 7 sezonie serii.

 

Cha "One Tree Hill" - 7 sezon bez Lucasa i Peyton? 1

 

Oboje aktorzy są związani z serialem od początku jego istnienia, a perypetie Lucasa i Peyton (zarówno te wspólne jak i osobne) są jednymi z głównych wątków jego fabuły.

"One Tree Hill" - 7 sezon bez Lucasa i Peyton? 2