Tricia Helfer gościnnie w „Chucku”

Tricia HelferKolejna osoba dołącza do obsady serialu Chuck. Tym razem jest to znana z serialu Battlestar Galactica Tricia Helfer. Aktorka zagra rolę Agentki Specjalnej CIA Alex Forrest.

Ponieważ Generał Beckman ma obawy co do związku Chuck’a i Sary, Alex zostanie przydzielona do pracy wraz z Intersektem. Alex nie zna strachu i wyrzutów sumienia, podobna jest raczej do Agenta Casey’ego.

Oczywiście fani serialu nie powinni się obawiać o ewentualne usunięcie Sary – Yvonne Strahovski z serialu. Yvonne ma podpisany ze stacją sześcioletni kontrakt. Tricia wystąpi tylko w jednym odcinku, dokładnie osiemnastym.

Ten artykuł jest własnością portalu mSeriale.pl. Kopiowanie w całości lub we fragmentach, bez zgody administratora, jest zabronione!

Mówiąc o nowych postaciach w Chucku, do udziału serialu zostały zaproszone jeszcze dwie nowe osoby:

Pierwszą z nich jest Jonathan Cake, aktor znany z Six Degrees, zagra wieloodcinkową rolę Gerard Butler-esqe, agenta brytyjskiego MI6 o pseudonimie Cole Barker. Agent oczaruje Sarę, przez co Chuck będzie się czuł bardziej „geekowato” niż zwykle.

Drugą postacią jest grana przez Brooklyn Decker, dziewczynę z okładki Sports Illustrated. Modelka zagości w odcinku piętnastym, gdzie Jeff i Lester przejmują kontrolę nad procesem rekrutacji w Buy More i zatrudniają piękne modelki.

Źródło:ew.com