Garść newsów ze stacji ABC

ABCNo i stało się, spekulacje na temat anulowania serialu Pushing Daisies oraz Dirty Sexy Money, spełniły się.

Kasacja Pushing Daisies została potwierdzona jako pierwsza. Bryan Fuller, twórca serialu skomentował to tak:

Jesteśmy bardzo dumni z naszego serialu (…). To jeszcze nic strasznego, widzieliśmy przecież co się stało z Jericho. [CBS anulowało serial po pierwszym sezonie, ale po akcji fanów, produkcja dostała drugą szansę.] Trudno nie być rozczarowanym, ale kończę serial z poczuciem dumy i spełnienia, dodał Fuller.

Anulowanie Dirty Sexy Money zostało potwierdzone niedługo potem. Praca nad serialem zakończy się po wyemitowaniu trzynastego odcinka.

Trzecim serialem, który nie otrzyma zamówienia na kolejne odcinki jest Eli Stone. Oglądalność serialu była bardzo niska, przez co bardzo prawdopodobna była kasacja produkcji. Tak jak poprzednich dwóch nieszczęśników, praca na planie zakończy się po nakręceniu 13 odcinka.

Z bardziej pozytywnych wiadomości:

Nowość ABC Life on Mars otrzymało zamówienie na dodatkowe 4 epizody, co powiększyło całkowitą liczbę odcinków w pierwszym sezonie do 17. Od przyszłego roku serial zostanie przeniesiony na środę, gdzie będzie emitowany po serialu Lost.

Serial Scrubs, którego ostatni sezon zostanie wyemitowany w stacji ABC (poprzednio w NBC), będzie miało swoją premierę 6 stycznia 2009.

Źródło:thrfeed.com, latimes.com