Z „Lost” do kina

Gwiazdy „Lost” nie mogą narzekać na brak ofert. Ostatnio Jorge Garcia dostał angaż zagrania w dwóch serialach komediowych – „How I Met Your Mother” i „Mr. Sunshine”, a teraz dowiadujemy się, że Maggie Grace i Josh Holloway wystąpią w dwóch potencjalnych hitach przyszłego roku.

 

Serialowa Shanon wystąpi w ostatnich dwóch częściach sagi „Twilight”. Zagra wampirzycę Irinę, która sprowadza niebezpieczeństwo na rodzinę Cullenów. Premiera pierwszego filmu na podstawie czwartego tomu nastąpi 18 listopada 2011 roku. Kolejna część trafi do kin rok później.

 

Josh Holloway zagra w kolejnej części „Mission Imposible”. Na razie brak szczegółów o jego roli. Wiadomo, że będzie członkiem grupy Ethana Hunta. W pozostałych rolach m.in. Tom Cruise, Jeremy Renner, Paula Patton, Vladimir Mashkov, Ving Rhames i Simon Pegg. Premiera filmu przewidziana jest na grudzień 2011 roku.

 

Warto dodać, że w 2011 roku w filmie zobaczymy również Evangeline Lilly, która wystąpi obok Hugh Jackman w „Real Steel”. Jest to film sci-fi opowiadający o walkach robotów.