Wieści ze stacji Starz

Na konferencji podczas letniego TCA, stacja Starz zdradziła kilka sekretów nt. jej seriali.

Torchwood, serial BBC, który od kolejnego sezonu będzie produkowany we współpracy ze Starz, otrzymał nowy tytuł – Torchwood: The New World.

Do obsady Camelot dołączył James Purefoy. Aktor wcieli się w gościnną postać króla Lota. Na konferencji zaprezentowano również trailer tej produkcji, niestety nie będzie on dostępny dla szerszej widowni jeszcze przez jakiś czas.

W Spartacus: Gods of the Arena zobaczymy Temuera Morrisona oraz Jeffrey’a Thomasa, którzy odegrają znaczące role w mini-serii. Morrison wcieli się w Oenomausa, poprzednika Doctore, a Thomas w ojca Batiatusa.

Wiemy również, że na początku God of the Arena miało być rozbudowanym flashbackiem w piątym odcinku drugiego sezonu Spartacusa. Potem, zmieniono status produkcji na dwugodzinny film, aby w końcu przekształcić flashback w mini-serię.

Lucretia, postać grana przez Lucy Lawless, powróci w drugim sezonie Spartacusa! Za sprawą prośby włodarzy stacji Starz, lekkie podrygi konającej Lucretii, kóre widzieliśmy pod koniec sezonu, przerodzą się w nowy wątek. Steven DeKnight, twórca serialu, przygotuje dla Lawless „coś specjalnego”.