Trzy seriale The CW z pełnymi sezonami

Kolejna stacja postanowiła dopełnić formalności i zamówić pełne sezony swoich seriali. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami szczęśliwcami są „One Tree Hill”, „Hellcats” i „Nikita”.

 

Hellcats” radzi sobie o wiele lepiej od zeszłorocznego „The Beatuiful Life”, które zostało anulowane po dwóch odcinkach. Średnia oglądalność nowego serialu to ok. 2,5 mln. Smucić może to, że liczba widzów się jeszcze nie ustabilizowała i cały czas spada.

 

Zamówienie „One Tree Hill” cieszy szczególnie fanów. Serial początkowo dostał tylko trzynaście odcinków, ale dzięki wystarczającej oglądalności dostał zamówienie na pełny sezon. Kto wie, może za rok znowu będzie można oglądać „OTH”. Jeśli widzowie dopiszą.

 

Nikita” mimo słabej oglądalności w kategorii wiekowej najbardziej interesującej stację, młode kobiety, była pewniakiem do przedłużenia. Stacja nie może ignorować ok. 3 mln widzów.

 

Obecnie wszystkie seriale The CW prócz „Life Unexpected” dostały zamówienie na pełny sezon. Serial ma najsłabszą oglądalność z ramówki stacji, ale pocieszające może być, że zostały zamówione dwa dodatkowe scenariusze.