Teri Hatcher gościnnie w „Smallville”

 Jedno jest pewne – dziesiąty i zarazem finałowy sezon „Smallville” będzie wyjątkowy. Potwierdza to ostatnia castingowa informacja. W serialu pojawi się prawdziwa gwiazda telewizji, która teraz gra jedną z głównych ról w „Desperate Housewives”. Teri Hatcher wcieli się w nieżyjącą matkę Lois Lane, a będzie ją można zobaczyć na starych kasetach wideo, która znajduje panna Lane w ósmym odcinku zatytułowanym „Abandoned”.

 

Wiadomość o zaangażowaniu Hatcher jest o tyle ciekawa ponieważ aktorka na początku ubiegłej dekady gała Lois Lane w serialu „Lois & Clark: The New Adventures of Superman”.

 

Z innych wiadomości dotyczących „Smallville”:

  • w ósmym odcinku prócz Teri pojawi się Lindsay Hartley, która prywatnie jest żoną Justina Harleya czyli odtwórcy Zielonej Strzały. Jej postać będzie bardzo niebezpieczna i powiązana z Clarkiem.

  • Tom Welling wyreżyseruję kolejny odcinek. Będzie to epizod dziewiąty zatytułowany „Patriot”. Nie jest to wielkim zaskoczeniem bo Tom już wcześniej wyreżyserował pięć odcinków dla serialu.

  • W serialu pojawi się Gray Mackenzie. Niestety więcej o występie aktora nie wiadomo. Fani przypuszczają, że może on zagrać Lexa.

Smallville” wraca już w ten piątek, a gościnnie wystąpi John Schneider jako Jonathan Kent.