Nowe aktorki w „True Blood”

Fiona Shaw, która od kilku lat wciela się w ciotkę Petunię w serii filmów o Harrym Potterze dostała się do regularnej obsady czwartego sezonu „True Blood”. Zagra ona nieśmiałą kobietę Marnie, która jest medium i potrafi czytać z ręki. Została ona opanowana przez ducha potężnej czarownicy.

 

Courtney Ford zagra siostrę Andego, Portie Bellefleur, która jest właścicielką kancelarii prawniczej. Aktorka otrzymała status postaci powracającej. Courtney ostatnio można było zobaczyć w innym serialu o wampirach „The Vampire Diaries”, a w zeszył roku zagrała w czwartym sezonie „Dextera”.

 

Janina Gavankar została wybrana do odegrania seksownej nauczycielki, która jest zmiennokształtną. Jej postać spotkamy pierwszy raz na zebraniu jej podobnych. Również i ta aktorka występowała już w serialu z wampirami, a dokładnie w „The Gates”. Wcześniej grała w „The L Word”. Jej postać otrzymała status postaci regularnej.

 

Alexandra Breckenridge zagra Daisy, członkinie grupy wiccanek, której założycielką jest Marnie. Aktorka ta w midseason zagra jedną z głównych ról w „Mixed Signals”.

 

Vedette Lim znana z… no właściwie mało znana, zagra Naomi – uczestniczkę nielegalnych walk w klatkach. Postać ta pojawi się więcej niż raz.

 

Na zakończenie dobra wiadomość dla fanów Jessicy Tuk. Aktorka, która odgrywa Nan Flanagan czyli rzeczniczkę Amerykańskiej Ligi Wampirów została promowana na postać regularną co zapewne znaczy więcej wampirzej polityki w tym sezonie.

 

Kolejny sezon „True Blood” będzie zdecydowanie należał do kobiet.