Kolejni aktorzy w „Chuck”

Ostatni tydzień przyniósł nam wiadomości, aż o czterech aktorach, którzy pojawią się w najnowszym sezonie „Chucka”. Pod względem gościnnych występów nowe odcinki prezentują się coraz bardziej smakowicie.

Pierwsza trójka aktorów zagra kolegów z drużyny do zadań specjalnych, z czasów prezydentury Billa Clintona, której członkiem był John Casey. Będzie to Eric Roberts(serial „Crash”, a ostatnio główny złoczyńca z The Expendables ), Dave Batista(sześciokrotny mistrz WWE) i Joel David Moore(„Avatar” i „Bones”). Epizod z ich udziałem będzie nazywał się Chuck Versus the Couch Lock i będzie piątym w serii.

W siódmym odcinku pojawi się dwukrotny odtwórca roli James Bonda – Timothy Dalton. O jego postać wiadomo tylko, ze jest to tajemniczy nieznajomy z przeszłości matki Chucka. Prawdziwy ojciec Chucka? Główny złoczyńca sezonu? Nowy mentor Chucka? To tylko przykładowe teorię. Aktor pojawi się w kilku odcinkach.

Pojawienie się Daltona w „Chucku” jest o tyle ciekawe, że aktor ostatnio w amerykańskiej telewizji zagrał w „Charlie’s Angeles ” ponad 30 lat, a ostatnio odrzucił rolę w trzecim sezonie Sons of Anarchy.

Czwarty sezon „Chuck” wraca 20 września.