Jesień w FOX Life

[Aktualizacja: 10.08.2010] Na jesień FOX Life przygotowała tylko jedną serialową premierę i kilka powtórek.

Fani Desperate Housewives będą zachwyceni tym, że FOX Life zamierza emitować Gotowe na wszystko zaraz po amerykańskiej premierze serialu. Niestety, jeszcze nie wiemy, ile dni lub tygodni wynosi „zaraz”.

Na antenie FOX Life zobaczymy również:

  • powtórki Grey’s Anatomy (sezon 3 i 4; emisja od poniedziałku do piątku o 17:10)
  • powtórki Charmed
  • piąty sezon So You Think You Can Dance (emisja od 3 września o godzinie 21:00)
  • ósmy sezon America’s Next Top Model (od 6 września o godzinie 21:00)
  • trzeci sezon Tough Love
  • pierwszy sezon Lie to Me (Magia kłamstwa; od 3 października o godzinie 21:00)
  • czwarty sezon The Practice (Kancelaria adwokacka; od 17 września; emisja od poniedziałku do piątku o 18:10)
  • piąty sezon Ghost Whisperer (Zaklinacz dusz; od 8 września; emisja od poniedziałku do piątku o 20:05)

Dopiero 26 września o godzinie 21:00, stacja wyemituje powtórkę rozdania nagród Teen Choice Awards 2010, która odbyła się w niedzielę, i która emitowana była przez amerykańskie stacje wczoraj.

Można mieć również nadzieję, że FOX International Channels, właściciel FOX Life, jeszcze w tym roku wprowadzi do polski kanały FOX oraz FX, a wraz z nimi serial The Walking Dead. Jeszcze przed Comic-Conem ogłoszono, że produkcja o zombie trafi, niemal jednocześnie, do kilkudziesięciu krajów. The Walking Dead z pewnością nie pasuje do ramówki, typowo kobiecej stacji FOX Life, więc szanse na kanał FX, jeszcze tej jesieni, są bardzo duże.

„Soczysta stacja” przygotowała na wrześnień polską premierę serialu The Ex List. Serial jest historią Belli Bloom (Elizabeth Reaser) – singielki po trzydziestce, prowadzącej z sukcesem własną firmę. Dziewczyna dowiaduje się od wróżki, że już była w związku ze swoim przyszłym mężem. Problem polega na tym, że jeśli nie znajdzie mężczyzny swojego życia w ciągu roku – już nigdy nie wyjdzie za mąż…

Produkcja, emitowana w stacji CBS w październiku 2008 roku, miała bardzo złe wyniki oglądalności i po emisji kilku, z wyprodukowanych 13-stu, została zdjęta z anteny. Ta sama sytuacja miała miejsce w Australii, gdzie zaprzestano emisji serialu po pokazaniu dwóch odcinków.