Castingi – The Event, Modern Family, Mr. Sunshine, Desperate Housewieves, Raising Hope, Trame, Royal Pains, SNL, Private Practice, Alabama, Nikita, The Good Guys, Terra Nova, Fringe

Necar Zadegan, którą można było oglądać w ostatnim sezonie „24” pojawi się w „The Event”. Zagra tajemnicza kobietę o imieniu Isabelle i pojawi się najprawdopodobniej w kilku odcinkach.

 

Znany tenisista Jimmy Connors zagra samego siebie w jednym z odcinków nadchodzącej komedii ABC „Mr. Sunshine”. W ramach akcji charytatywnej rozegra on mecz tenisowy z głównym bohaterem, którego gra Matthew Perry.

 

Norman Lloyd znany z roli w „St. Elsewhere” zagra w „Modern Family”. Jego postać zaprzyjaźni się z Cameronem w centrum handlowym. Lloyd 8 listopada będzie obchodził swoje 96 urodziny.

 

Cynthia Watros, która grała Libby w „Lost”, a obecnie wciela się w Sam w „House” wystąpi w „Desperate Housewieves”. Aktorka zagra szaloną przyjaciółkę Bree, z którą wybiera się na podwójną randkę. Watros zagra w kilku odcinkach, a zadebiutuję w dziewiątym epizodzie.

 

Jason Lee wystąpi w komedii FOX. W „Raising Hope” wcieli się w gwiazdę rocka, który da koncert w supermarkecie gdzie pracuję Sabrina. Lee przez cztery sezony grał tytułową rolę w „My Name Is Earl”.

 

Dobra wiadomość dla tych, którzy oglądają „Trame” i przepadają za Davidem Morse i Indią Ennenga bowiem ta dwójka aktorów została awansowana na postacie regularne co znaczy, że będą się one częściej pojawiać.

 

Gilles Marini zagra w finałowym odcinku drugiego sezonu „Royal Pains”, który zostanie wyemitowany 20 stycznia.. Wcieli się on w instruktora tańca pracującego z Divyą i Rajem. Marini wystąpił w kilkunastu odcinkach „Brothers & Sisters”.

 

Robert Englund czyli legendarny odtwórca Freddego Krugera pojawi się gościnnie w „Supernatural” w odcinku, który zostanie wyemitowany 10 grudnia. Zagra on doktora do którego udają się łowcy po pomoc. A już w ten wtorek Englund zagości w „Chucku”.

 

Kyle Secor zagra w „Private Practice” brata Pete’a. Odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany jeszcze tej jesieni. Aktor wystąpił ostatnio gościnnie w „Hawaii Five-0″ i kilku odcinkach „The Gates”.

 

Mindy Sterling dołączył do obsady nowej komedii sci-fi pod tytułem „Alabama” od stacji FX, Natahsa Leggero zagra gościnnie w pilocie. Już wcześniej do obsady dołączyli Robert Ben Garant, Thomas Lennon i Brandon Johnson. Produkcja serialu ruszy w tym miesiącu.

 

Noah Bean dołączył do obsady nowego hitu The CW. W „Nikicie” zagra on Ryana Fletchera – agenta CIA i analityka. Będzie on w bliższych stosunkach z tytułową bohaterką.

 

Chris Klein zagra w jednym z odcinków „The Good Guys”. Wcieli się w George’a – dawnego partnera Jacka. Aktor jest znany z filmów „American Pie”.

 

Legenda kina sci-fi i główny bohater trylogii „Powrót do przyszłości” pojawi się w „Fringe”. Christopher Lloyd zagra muzycznego idola Waltera, z którym dochodzi do spotkania. Loyd pojawi się w 10 odcinku.

 

Mido Hamada to kolejny aktor, który wystąpi w „Terra Nova”. Zagra on Guzmana, który jest szefem ochrony koloni. Hamada zagrał ostatnio w finałowym sezonie „24”.