Castingi – Nurse Jackie, Justified, Perception, NCSI

Gbenga Akinnagbe dostał dużą rolę w „Nurse Jackie” od Showtime. Ma on zagrać pielęgniarza pracującego tymczasowo w All Saints’ Hospital. Jego postać opisywana jest jako przystojny, wykwalifikowany i lubiany. Aktor zagra w przynajmniej siedmiu odcinkach trzeciego sezonu, który powróci na początku 2011 roku. Akinnagbe wystąpił w niemal 20 odcinkach „The Wire” i trzech „The Good Wife”.

 

Jeremy Davies zagra w 2 sezonie „Justified”. Wcieli się w rywala głównego bohatera o imieniu Dickie Bennett. Będzie to postać ważna dla fabuły i ma być inteligentna. Rodziny Dickiego i Givensa od wielu lat ze sobą rywalizują. Serial powraca w lutym. Aktor jest najbardziej znany ze swojej roli w „Lost”. Można go było tez zobaczyć w filmach kinowych m.in. „Szeregowiec Ryan” i „Operacja świt”.

 

Eric McCormack zagra główną rolę w nowym serialu TNT o nazwie „Perception”. Wcieli się w neurobiologa, który pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw. Aktor grał wcześniej w „Will & Grace” oraz „Trust Me”.

 

Annie Wersching poinformowała na swoim twittterze, że wystąpi gościnnie w „NCIS”. Ma się wcielić w rolę prokurator okręgowego, która zwraca się do ekipy NCIS o pomoc w zlokalizowaniu zaginionego świadka. Jej postać opisywana jest jako seksowna, twarda i inteligentna. Jest szansa, że aktorkę zobaczymy więcej niż w jednym odcinku. Wersching jest znana przede wszystkim z „24” gdzie wcielała się w agentkę FBI Renee Walker.