Castingi: Exit 19, The Lying Game, Bones, Justified, 90210, NOF, Rookie Blue, GG

Ally Walker zagra główną rolę w nowym serialu stacji Lifetime o tytule „Exit 19”. Będzie to dramat gdzie główną bohaterką jest detektyw samotnie wychowująca dzieci. Ally Walker wciela się obecnie w agentkę Stahl w „Sons of Anarchy”.

 

Alexandra Chando zagra główną rolę w „The Lying Game” od ABC Family. Serial opowiada o żyjącej w rodzinnie zastępczej Emmie, która dowiaduje się, że ma siostrę bliźniaczkę adoptowaną przez bogaczy. Chando wcieli się w obydwie siostry. Sam serial jest podobny do innej produkcji ABC Family – „Switched at Birth” gdzie dwie dziewczyny zostały zamienione przy narodzinach.

 

W „Bones” wystąpi gościnnie znany z „Seinfeld” Wayne Knight. Zagra on właściciela fabryki czekolady gdzie zostają znalezione zwłoki.

 

Joseph Lyle Taylor to kolejny aktor, który wystąpi w drugim sezonie „Justified”. Zagra on brata postaci granej przez Jeremy’ego Davisa i jednocześnie policjanta. Aktor nie ma wielkiego dorobku serialowego, ostatnio pojawił się gościnnie w „Numb3rs” i „Life”. Zagrał również w jednym odcinku pierwszego sezonu „Dextera”.

 

Znamy nazwiska dwóch nowych aktorów którzy w najbliższym czasie pojawią się w „90210”. Pierwszym z nich jest Zachary Abel (ostatnio „Make It or Break It”). Zagra on obiekt uczuć byłej Liama. Ciekawszą informacją jest pojawienie się Abbie Cobs. Ta młoda aktorka wcieli się w kuzynkę Annie, która uprzykrzy jej życie. Cobs pojawi się w kilku odcinkach.

 

Dwóch aktorów znanych z „24” zagra małżeństwo w „No Ordinary Family”. Mowa o Annie Wersching i Ricku Schronderze. Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany w 2011 roku.

 

W drugim sezonie „Rookie Blue” zagra znana z Shattered” Camille Sulivan. Wcieli się ona w detektyw Jo Rosati. Zdjęcia do drugiego sezonu ruszają na początku przyszłego roku.

 

W 2011 roku do obsady „Gossip Girl” dołączy dwójka nowych aktorów. Michael Boatman zagra magnata handlowego, byłego współpracownika ojca Chucka, natomiast Tika Sumpter wcieli się w jego zmysłową córkę.