Castingi – Cougar Town, Smallville, LUX, OTH, GA, TWT, 30 Rock, Big Love, LOLA i inne

Collette Wolfe zagra w „Cougar Town”. Wcieli się w starszą studentkę, która staje się obiektem uczuć Travisa. Aktorka podpisała kontrakt na występ w kilku odcinkach, a pierwszy raz pojawi się w listopadzie. Wolfe można było oglądać ostatnio w anulowanym „100 Questions”.

 

Smallville” wzbogaca się w kolejne postacie z uniwersum DC – Deathstroke’a i Merę. Tego pierwszego zagra Michael Hogan czyli doskonale znany Saul Tigh z „Battlestar Galactica”. Aktor pojawi się w dwóch odcinkach – dziewiątym (Patriot) i jedenastym (Icarus). Prócz Hogana w 10×9 zagości Mera czyli żona Aquamana(w jego postać wciela się Alan Ritchson). Marę zagra Elena Staine.

 

W przynajmniej dwóch odcinkach „Grey’s Anatomy” zagra Peter MacNicol. Jego postać to pediatra współpracujący z Alexem – Dr. Stark. Aktora można było oglądać m.in. w „Numb3rs”, szóstym sezonie „24” i „Ally McBeal”.

 

W „The Whole Truth” pojawi się gościnnie Parminder Nagra. Zagra Pilar Shirazeem, która udaje się do swojego znajomego obrońcy ponieważ zostaje oskarżona o zabójstwo męża. Jej występ jest o tyle ciekawy bo przez kilka lat razem z Maurą Tierney grały w „ER”. Nagra pojawi się w ósmym odcinku. Pytanie tylko czy serial tyle wytrzyma.

 

Gwiazda „Mad Men” – John Slattery pojawi się gościnnie w „30 Rock”. Zagra on w siódmym odcinku kandydata startującego do wyborów do kongresu. Nie jest to pierwszy aktor z hitu AMC, który pojawi się w komedii NBC. Już wcześniej w pięciu odcinkach „30 Rock” pojawił się Jon Hamm.

 

Irlandzka piosenkarka Laura Izibor pojawi się gościnnie ósmym sezonie „One Tree Hill”. Jej postać pojawi się w kilku odcinkach i tak jak w rzeczywistości będzie piosenkarką.

 

Krista Allen, która zagrała w filmach z serii Emmanuelle oraz serialu „Słoneczny patrol” pojawi się gościnnie w jednym odcinku „Life Unexpected”. Odcinek z aktorką zostanie wyemitowany 16 listopada.

 

Robert Patrick, który ostatnio wystąpił w dwóch odcinkach „Burnt Notice” i jednym „Chucka”, a wcześniej przez kilka lat grał w „The Unit” wystąpi w piątym sezonie „Big Love”. Patrick pojawi się w kilku odcinkach i zagra Buda Mayberryego, który jest liderem grupy poligamistów.

 

Rebecca Mader czyli Charlotte Lewis z „Lost” poinformowała na swoim twitterze, że zagra w „Law & Order: Los Angeles”. Na razie brak szczegółów o jej występie.

 

Uwielbiana przez widzów „24” Chloe O’Brian czyli Mary Lynn Rajskub pojawi się w „Modern Family”. Aktorka w hicie ABC wcieli się w dziewczynę Mitchella z liceum. Aktorka ostatnio wystąpiła gościnnie w „Royal Pains” i „It’s Always Sunny in Philadelphia”.

 

Scott Cohen zagra jedną z głównych ról w nowym serialu stacji USA Network – „Necessary Roughness”. Będzie on współpracownikiem Danielle Santino, w którą wciela się Callie Thorne. Aktor zagrał m.in. w trzynastu odcinkach „Gilmour Girls”.

 

W listopadowym odcinku „Rules of Engagement” wystąpi Sara Rue. Aktorka, która grała w skasowanym „Eastwick” wcieli się w Brednę zastępczą matkę dla dziecka Jeffa i Audrey. Pojawi się w kilku odcinkach piątego sezonu.

 

W przyszłym miesiącu Drea de Matteo pojawi się w nowej komedii FOX „Running Wilde”. Jej postać to Didi nigdy na widziana macocha postaci granej przez Willa Arnetta. Aktorka pojawi się najprawdopodobniej w kilku odcinkach. De Matteo można było oglądać m.in. w „Desperate Housewives”, „The Sopranos” i „Sons of Anarchy”.

 

Również w listopadzie tylko tym razem w „NCIS: Los Angeles” zagra Raymond J. Barry. Postać tego kilkudziesięcioletniego aktora (ostatnio „ Justified”i „Cold Case”) to były tajny agent, którego przeszłość łączy się z Lindą Hunt.