Castingi: Chase, Torchwood, Happiness, Royal Pains, Shameless, Nine Lives, TBBT

Omari Hardwick pojawi się gościnnie w „Chase”. Aktor obecnie występuję w „Dark Blue” gdzie wciela się w policjanta pracującego pod przykrywką, a w produkcji NBC zagra kryminalistę, który ucieka z więzienia by zemścić się na tych, którzy go zdradzili. „Chase” dostało ostatnio zamówienie od stacji NBC na cały sezon.

 

Czwarty sezon „Torchwood,” tym razem od stacji Starz, coraz bliżej więc robi się coraz głośniej o samym serialu i castingach do głównych ról. O rolę twardego i zabawnego agenta CIA walczą znany z „One Tree Hill” Chad Michael Murray i była gwiazda „Dollhouse” Enver Gjokaj. Podobno Amber Stevens(„Greek”) zagra analityczkę CIA.

 

Znana z „Sex and the City” Kristin Davis zagra główną rolę w nowym serialu NBC o tytule „Happiness”. Serial będzie opary na wspomnieniach Gretchen Rubin, która opisuję swoją wyprawę by stać się szczęśliwsza kobietą.

 

Kolejną osobą, która zagra w finale „Royal Pains” będzie John Legend. Wcieli się on w muzyka, który ma wykonać utwór Shine. Ostatnie sześć odcinków drugiego sezonu od 20 stycznia.

 

Robert Knepper pojawi się gościnnie w dwóch odcinkach „Shameless”. Serialowy T-Bag lub jak kto woli Samuel zagra oszusta, który ściga głównego bohatera. Premiera serialu już 9 stycznia.

 

Skyler Samuels , która grała w wakacyjnym „The Gates” otrzymała główną rolę w nowym serialu ABC Family o tytule „Nine Lives”. Produkcja jest na podstawie serii książek dla młodzieży autorstwa Celi Thomson, a głównymi bohaterami są nastolatkowie z nadprzyrodzonymi umiejętnościami.

 

Wszyscy fani Bernadetty z „The Big Bang Theory” powinni czuć się usatysfakcjonowani ponieważ postać to została promowana do głównej obsady. Melissa Rauch pojawia się w serialu od początku trzeciego sezonu. Wprawdzie teraz nie będzie się pojawiać w każdym odcinku, ale i tak będziemy ją częściej oglądać.