The CW uratuje „Chucka”?

ChuckOstatnio głośno jest od informacji na temat przyszłości seriali stacji NBC. Przypomnijmy, że stacja skasowała od 2007 roku 15 swoich produkcji, 5 kolejnych czeka na egzekucję, a tylko trzy mają szanse na przetrwanie. Wśród „szczęśliwców” znajduje się Chuck.

Chuck jest serialem, który powinien przyciągać całe tłumy widzów, niestety tak się nie dzieje. Od wielu tygodni oglądalność znjaduje się na niskim poziomie, a przyszłość serialu nie jest pewna. Dlatego fani robią wszystko aby uratować serial.

Ostatnio, na ten temat wypowiedziała się Dawn Ostroff, szefowa stacji The CW. Ostroff powiedziała nieoficjalnie, że lubi Chucka i jeśli ten zostanie skasowany przez NBC, to jest szansa na to, że The CW weźmie serial pod swoje skrzydła.

Takie rozwiązanie jest możliwe do wykonania, szczególnie jeśli w sprawę włączy się Josh Schwartz – twórca Chucka. Jak wiadomo jest on również pomysłodawcą serialu Gossip Girl, który jest emitowany na antenie CW.

Miejmy nadzieję, że serial przetrwa jednak na antenie stacji NBC i tylko w ostateczności, twórcy serialu będą szukać nowego domu.

Źródło:series.nu, nymag.com