Kolejne nowości w TVP

TVP1Telewizja Polska wytacza ciężkie działa, przeciw swoim komercyjnym konkurentom. Nie tak dawno, informowaliśmy o tym, że TVP1 będzie wyświetlać na swojej antenie serial Moonlight. Teraz do tej produkcji, dołączą kolejne dwa seriale.

9 stycznia szykuje się dla widzów, wielki maraton serialowy. Na pierwszy ogień, pójdzie bardzo świeża produkcja stacji NBC – Crusoe. Jak sama nazwa mówi, serial opowiada przygody słynnego rozbitka, Robinsona Crusoe oraz jego kompana Piętaszka. Serial nie spotkał się z dużym zainteresowaniem u amerykańskich widzów. Odcinek wyemitowany 20 grudnia, oglądało jedynie 2,88 mln widzów. Serial liczy 13 epizodów, pierwszy z nich, zostanie wyemitowany w piątek, 9 stycznia o godzinie 20:20.

TVP2Drugą nowością, jest pierwszy sezon, serialu Life. Tytuł produkcji spolszczono i teraz nosi ona nazwę Powrót do życia.

Life opowiada historię detektywa Charlie’go Crews’a z policji Los Angeles, który spędził 12 lat w więzieniu. W wyniku niejasnego spisku został skazany na dożywocie za morderstwo, którego nie popełnił.Na szczęście, wyszedł na wolność. Oczyszczony z zarzutów postanawia wrócić do pracy w Wydziale Zabójstw. Obok prowadzenia różnych spraw kryminalnych, stara się znaleźć prawdziwych sprawców zbrodni, z którą to on odsiedział długoletni wyrok. Postanawia też za wszelką cenę odnaleźć osobę, która świadomie zrzuciła na niego odpowiedzialność za ten czyn.

Serial zostanie pokazany również w piątek, 9 stycznia o godzinie 21:05, ale tym razem na antenie TVP2.

Dzięki tym dwóm serialom, piątek będzie stał pod znakiem seriali. Od godziny 20:20 do godziny 23:35, będzie można na TVP1 i TVP2 obejrzeć aż trzy ciekawe seriale.

Warto wspomnieć, że od poniedziałku, 19 stycznia, stacja TVP2 rozpocznie emisję kolejnego, już szóstego sezonu serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Źródło:TVP