Garrison przyznaje się do nieumyślego spodowodania śmierci.

Garrison przyznaje się do nieumyślego spodowodania śmierci. 1

 

Aktor Lane Garrison przyznaje sie do winy spowodowania wypadku samochodowego w ktorym zginął uczeńą gimnazjum.

Garrison zdobył sławę jako David "Tweener" Apolskis w serialu Prison Break.

Garrison (lat 26) przyznał się do zarzutów nieumyślnego spowodowania śmierci przez wypadek samochodowy oraz do prowadzenia pod wpływem alkoholu w grudniu, donosi Reuters. Rozbity samochód (szczątki samochodu) zabiły 17 letniego Vahagn’a Setian’a i zraniły dwie 15-to letnie dziewczyny, które były Garrison (lat 26) przyznał się do zarzutów nieumyślnego spowodowania śmierci przez wypadek samochodowy oraz do prowadzenia pod wpływem alkoholu w grudniu, donosi Reuters. Rozbity samochód (szczątki samochodu) zabiły 17 letniego Vahagn’a Setian’a i zraniły dwie 15-to letnie dziewczyny, które były pasażerami.

Podobno aktor spotkał nastolatków w sklepie i wioząc ich na imprezę, uderzył w drzewo. Garrison miał dwa razy więcej alkoholu we krwi niż dozwolony poziom. Oskarżyciele twierdza, ze był także pod wpływem kokainy.

Garrison może dostać maksymalny wyrok 6 lat i 7 miesięcy w wiezieniu. Na początku lipca ponownie stawić sie w sadzie na orzeczenie wyroku.

Na jesieńą wyjdzie 3 sezon Prison Break. Postać, którą grał Garrison została zabita w październiku zeszłego roku. Ostatnio można było oglądać Garrisona w filmie Shooter.